O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się strategicznym doradztwem komunikacyjnym. Działamy tam, gdzie inni zawodzą. Podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań i przygotowujemy plany komunikacyjne szyte na miarę. Nasza specjalizacja to pozycjonowanie liderów – ludzi i firm, kompleksowe zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, przygotowywanie analiz oraz działania ze sfery public affairs. Klienci mają do nas zaufanie i wiążą się z nami na długo. Wśród naszych klientów są zarówno duże polskie i międzynarodowe korporacje, jak i średniej wielkości rodzinne firmy. Są też organizacje pracownicze i samorządowe, a także związki sportowe i organizacje pożytku publicznego.

 

Największą wartością naszej firmy są ludzie. W Bridge pracują doświadczeni konsultanci. Działa znakomity Dział Analiz i Researchu. Firmę prowadzi trzech partnerów. Każdy z nich ma swoje pasje i zainteresowania.

 

Piotr Bazylko jest jednym z najbardziej znanych w Polsce kolekcjonerów sztuki najnowszej, autorem cenionych książek i bloga Artbazaar.

 

Piotr Wysocki od lat angażuje się w organizowanie i wspieranie działań obywatelskich o charakterze społecznym, takich jak Fundacja Orszak Trzech Króli czy Fundacja Mamy i Taty.

 

Igor Janke pisze książki o współczesnej polityce i jest prezesem think-thanku Instytut Wolności, który – współpracując ze światem biznesu, polityki i ekspertami – zajmuje się tworzeniem strategii dla Polski.

 

Jesteśmy członkiem sieci EURACSIS - europejska sieć złożona z czołowych PCO (profesjonalnych organizatorów kongresów) i agencji komunikacyjnych, których celem jest wspieranie integracji usług w zakresie komunikacji i konferencji w całej Unii Europejskiej. Więcej informacji na www.euracsis.eu