O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się strategicznym doradztwem komunikacyjnym. Działamy tam, gdzie inni zawodzą. Podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań i przygotowujemy plany komunikacyjne szyte na miarę. Nasza specjalizacja to pozycjonowanie liderów – ludzi i firm, kompleksowe zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, przygotowywanie analiz oraz działania ze sfery public affairs. Klienci mają do nas zaufanie i wiążą się z nami na długo. Wśród naszych klientów są zarówno duże polskie i międzynarodowe korporacje, jak i średniej wielkości rodzinne firmy. Są też organizacje pracownicze i samorządowe, a także związki sportowe i organizacje pożytku publicznego.


Największą wartością naszej firmy są ludzie. W Bridge pracują doświadczeni konsultanci. Działa znakomity dział researchu. Firmą zarządza trzech partnerów oraz dyrektor zarządzająca. Każdy z nas ma swoje pasje i zainteresowania.


Piotr Bazylko jest jednym z najbardziej znanych w Polsce kolekcjonerów sztuki najnowszej, autorem cenionych książek i bloga Artbazaar.


Piotr Wysocki od lat angażuje się w organizowanie i wspieranie działań obywatelskich o charakterze społecznym, takich jak Fundacja Orszak Trzech Króli czy Fundacja Mamy i Taty.


Igor Janke pisze książki o współczesnej polityce i jest prezesem think-thanku Instytut Wolności, który – współpracując ze światem biznesu, polityki i ekspertami – zajmuje się tworzeniem strategii dla Polski.


Magdalena Kowalska jest ekspertką w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), działa na rzecz propagowania idei zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu, wymiany praktyk i doświadczeń w tej dziedzinie w Polsce i za granicą.